Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazı Filtre Kabı - Boş Shell Kab 10 inç

Yeni ürün

998 Ürünler

Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazı Filtre Kabı - Boş Shell Kab 10 inç

Her Marka 10" inç Filtre Kabına Uyumludur.

77,25 TL

Bu shell kab, filtre medya malzemeleri için yuva görevini görür. Ürünün içine siliphos, reçine veya granül aktif karbon doldurularak 10' inç ebadındaki filtre kabının içine yerleştirilerek suyun arıtılma işi gerçekleştirilir. .

Şebeke suyu, kuyu suyu, dere, göl, havuz ve sarnıçlar gibi suların arıtılma işlerinde kullanılırlar. RO arıtma sistemlerinde; evlerde, iş yerlerinde su sayacı sonrasına; çamaşır, bulaşık makinesi, su ısıtıcıları, çay kazanları ve hidrofor tesisleri vb. yerlerde su girişlerine kolayca monte edilebilir. .

Shell kabının içine arıtılacak suyun özelliklerine göre  medya malzemesi konulması gerekir. Örneğin; suda kireç varsa reçine veya silifoz medya malzemesi, koku varsa granül aktif karbon medya malzemesi kullanılmalıdır. Arıtılacak sudaki sorun birden fazlaysa örneğin su hem kireçli hem de tortu içeriyorsa filtre kapları yan yana bağlanarak içine buna uygun Shell kablı medya malzemesi kullanabilirsiniz.   2 li,3 lü, 4 lü gruplar oluşturularak arıtılacak su daha kaliteli hale getirilebilmektedir. Filtre kaplarının birbirine bağlanması için bağlantı çapında nipel kullanılması yeterlidir. Şeffaf olmaları sayesinde içindeki kartuşun kirlenme durumu takip edilebilmektedir. .

 

 

Genel Teknik Özellikleri :

Cinsi.

:.

Shell Kab.

Boyu.

:.

250 mm..

Dış Çapı.

:.

60 mm..

İç Çapı.

:.

28 mm..

Gövde Malzemesi.

:.

Polipropilen.

Conta Malzemesi.

:.

NBR, Silikon, EPDM, Viton.

Max. Çalışma Basıncı.

:.

8 Bar.

Max. Çalışma Sıcaklığı.

:.

52 C°.

Summary

  • Product Name:Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazı Filtre Kabı - Boş Shell Kab 10 inç
  • Price: 77,25 TL
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazı Filtre Kabı - Boş Shell Kab 10 inç Her Marka 10" inç Filtre Kabına Uyumludur.
Path: > > > Su Arıtma ve Yumuşatma Cihazı Filtre Kabı - Boş Shell Kab 10 inç
Sektörel Firma Rehberi CEVRE SU