Su Arıtma Cihazı İplik Tortu Filtre Kartuşu 5" inç

Yeni ürün

999 Ürünler

Su Arıtma Cihazı İplik Tortu Filtre Kartuşu 5" inç

NSF Standartlarında % 100 Pamuktan Özel Olarak İmal Edilmiştir.

29,95 TL

Sıvı içindeki 10 mikrondan daha büyük çaptaki tüm kum, çakıl, pas, bulanıklık yapıcı pisliği  tutar. Bu filtre kartuşu, sıvının içerisinde katı halde askıda bulunan maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı önlemek amacıyla kullanılır. 

Sıvılarda istenilmeyen her türlü kir, tortu, kum, bulanıklığı ve diğer kaba kirleticileri filtre eder. 5" inç boş filtre kaplarının içine konularak kullanılabilir.

Çok geniş bir uygulama alanı mevcuttur. Evsel tip ve endüstriyel tip su yumuşatma sistemleri,  ters osmoz  ünitelerinin membranları öncesi son filtre olarak, Uv dezenfeksiyon ünitleri öncesi son güvenlik filtresi olarak,  filtre kapları içerisinde ve çoklu filtreler içerisinde kullanılmaktadır.

Boş filtre kablarının içine arıtılacak suyun özelliklerine göre  aynı ölçü grubundan herhangi bir filtre kartuşu takılabilir. Örneğin; suyunuzda tortu, pislik varsa yıkanabilir kartuş kullanmalısınız. Yada su da bulanıklık varsa spun kartuş, suda kireç varsa reçine veya silifoz kartuş kullanılmalıdır. Şeffaf olmaları sayesinde içindeki kartuşun kirlenme durumu takip edilebilmektedir. Gerektiğinde filtre kabının  manşon kısmı sökülerek içindeki kartuş kolayca değiştirilebilir.

Bu tip filtre kartuşları evsel yada iş yerlerinde kullanılan 4, 5, 6 yada 7 filtreden oluşan paket su arıtma cihazlarında kullanılabilir. Ayrıca boyca uygun boş filtre kabı satın alınarak, filtre kabıyla birlikte tesisata takılıp kullanılabilir. Kuyu suyu kullanan pekçok ev ya da iş yerlerinde 1-2 ya da 3 filtreli su arıtma sistemi oluşturmak mümkündür.

Şebeke suyu, kuyu suyu, dere, göl, havuz ve sarnıçlar gibi suların arıtılma işlerinde kullanılırlar. Su arıtma sistemlerinde; evlerde, iş yerlerinde su sayacı sonrasına; çamaşır, bulaşık makinesi, su ısıtıcıları, çay kazanları ve hidrofor tesisleri vb. yerlerde su girişlerine kolayca monte edilebilir
 
Teknik Özellikleri : 

Filtre Cinsi : Sediment İplik Filtre Kartuşu

Filtre Boyu : 129 mm

Filtre Dış Çapı : 60 mm

Filtre İç Çapı : 27 mm

Gözenek Boyutu (Süzme Kapasitesi) : 10 Mikron

Filtre Gövde Malzemesi : %100 Polipropilen

Filtre Malzemesi : Filtrasyon teknolojisine uygun, özel olarak imal edilen, %100 doğal pamuk

Conta Malzemesi : Conta gerekmez.

Max. Çalışma Basıncı : 8 Bar

Max. Çalışma Sıcaklığı : 52 C° (120 °F)

Summary

  • Product Name:Su Arıtma Cihazı İplik Tortu Filtre Kartuşu 5" inç
  • Price: 29,95 TL
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Su Arıtma Cihazı İplik Tortu Filtre Kartuşu 5" inç NSF Standartlarında % 100 Pamuktan Özel Olarak İmal Edilmiştir.
Path: > > > Su Arıtma Cihazı İplik Tortu Filtre Kartuşu 5" inç
Sektörel Firma Rehberi CEVRE SU