Su Arıtma Cihazı Kireç Önleyici Shell Kablı Reçine Filtre 5 inç

Yeni ürün

999 Ürünler

Su Arıtma Cihazı Kireç Önleyici Shell Kablı Reçine Filtre 5 inç

Kireç ve Korozyon Önleyici Katyonik Su Arıtma Reçinesi

49,47 TL

Sert suların yol açtığı kireç ve korozyon problemlerini gidermede kullanılır. Eski borulardaki mevcut kireç birikintilerini, pas ve kireç tabakalarını kısmen de olsa yavaş yavaş çözer. Reçine içme suyu ve endüstriyel su tesisatlarınız için ekonomik ve güvenilir bir su şartlandırma sistemidir. Yumuşatma reçineleri, rejenarant olarak kullandığı tuzdaki sodyum iyonuyla, suda bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonunu yer değiştirir. Böylece kireç yapan iyonlar alınmış olur. Reçine doyuma ulaşınca tuzla yıkanır ve tekrar kullanılır.Çeşitli kapasitelerdeki dağıtıcı filtre kapları aracılığıyla uygulama yapılır. Su sayacının olduğu hatta bağlanabilir..

Calgon ve benzeri kireç önleyici ürünlerin yerine kullanılabilecek etkili ve daha hesaplı bir kireç önleme filtresidir. Filtre kabı içerisinde bulunan reçine su içerisinde bulunan kireç yapıcı Ca ve Mg iyonlarının yüzeyler üzerinde tutunması ve birikmesini engeller. Reçine suyun içinde bulunan Ca ve Mg iyonlarını üzerinde tutar ve kireç hiçbir yüzeye tutunamaz ve kireçten kaynaklanan sorunlar önlenmiş olur. Bulaşık makinalarında deterjanla birlikte kullanılan diğer kireç önleyicileri kullanmaya gerek yoktur..

Filtre kabı içerisine etkin madde reçine doygunluğa ulaştığında tuz ile yıkanarak defalarca kullanılabilir. Kullanılan reçine hijyen ve sağlığa uygundur. İçme suyuna zararı yoktur,  içme suyunda güvenle kullanılabilir..

Filtrelerimiz 45 derece su sıcaklığına kadar kullanılabilmekte ve düşük basınç kaybıyla yüksek akış sağlayabilmektedir. .

 

Kullanım Alanları:.

·       .

 Konutlarda.

·       .

 Otellerde.

·       .

 İş yerlerinde.

·       .

 Okullarda.

·       .

 Hastanelerde, içme suyu şartlandırılması amacıyla.

·       .

 Küçük ve orta ölçekli sanayi tesisleri için soğutma sistemlerinde.

·       .

 Basınçlı kazanlarda.

·       .

 Makine soğutma ekipmanlarında kullanılan suların kireçten arındırılması uygulamalarında büyük bir başarı ile kullanılmaktadır. .

Su    

Kullanım Yöntemi:.

Reçine çeşitli kapasitelerdeki filtre kapları aracılığıyla uygulama yapılır. Filtre kapları, hemen hemen tüm su tesisatlarına ve sistemlerine takılabilir. .

Bu tip filtre kartuşları evsel yada iş yerlerinde, boyca uygun boş filtre kabı satın alınarak, filtre kabıyla birlikte tesisata takılıp kullanılabilir. Ev ya da iş yerlerinde 1-2 ya da 3 filtreli su arıtma sistemi oluşturmak mümkündür..

 

Genel Teknik Özellikleri :.

Filtre Cinsi.

:.

 Reçine Filtre Shell Kablı.

Filtre Boyu.

:.

 127 mm..

Filtre Çapı  .

:.

 73 mm..

Filtre Gövde Malzemesi .

:.

 Polipropilen.

Filtre Malzemesi.

:.

 Reçine.

Conta Malzemesi.

:.

 NBR, Silikon, EPDM, Viton.

Max. Çalışma Basıncı.

:.

 8 Bar.

Max. Çalışma Sıcaklığı.

:.

 52 Derece.

Ortalama Ömrü.

:.

 Suyun sertliğine ve kullanım miktarına göre değişiklik gösterir..

Bakımı.

:.

  Reçine doyuma ulaşınca tuzla yıkanır ve tekrar kullanılır..

Summary

  • Product Name:Su Arıtma Cihazı Kireç Önleyici Shell Kablı Reçine Filtre 5 inç
  • Price: 49,47 TL
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: Su Arıtma Cihazı Kireç Önleyici Shell Kablı Reçine Filtre 5 inç Kireç ve Korozyon Önleyici Katyonik Su Arıtma Reçinesi
Path: > > > Su Arıtma Cihazı Kireç Önleyici Shell Kablı Reçine Filtre 5 inç
Sektörel Firma Rehberi CEVRE SU