Sebil Üstü Toprak Damacana Sarnıç

Yeni ürün

999 Ürünler

5 Litre Kapasiteli

498,74 TL

-5%

524,99 TL

Suyu iyi kaplarda muhafaza etmek çoğu zaman mümkün değildir. Plastik ve cam kaplarda su gün ışığına ve ısıya maruz kaldığından çabuk bozulur ve yosun tutar. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, özellikle işlem görmemiş toprak kaplardır. Suyu canlı tutma hatta arındırma özelliğine sahiptir. Bu toprak aparat sayesinde sağlıksız damacanalardan ve damacana doldurma zahmetinden kurtulacaksınız.
 
Damacana doldurmaya, indirip kaldırmaya gerek kalmadan normal su sebilinizi arıtmalı sebile dönüştürebilirsiniz. Su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif üstten damacanalı her sebile uyumludur. Her marka ve model su arıtma cihazlarında kullanılabilir. Kurulum için tüm parçalar paket içerisindedir.
 
Özellikleri:
 
* Tamamen el yapımıdır, doğal toprak malzemeden yapılmıştır, cilasız ve sırlanmamıştır.
 
* İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.
 
* Antimikrobiyel özelliğiyle bakteri barındırmaz ve yosun tutmaz.
 
* Suyu doğal yollardan soğutur ve soğuk tutar. Enerjiden tasarruf sağlar.
 
* Su toprakla temas ederek, mineralize özelliğini muhafaza eder, hiçbir zaman kötüleşmez ve uzun süre tazeliğini korur.
 
* İçindeki suyu ışıktan ve çevremizde yoğun şekilde bulunan elektronik iletişim araçlarının yaydığı radyasyona karşı korur.
 
* Toprak kabların sudaki elektriği nötürleme ve pozitif elektrik yükleme özelliği bulunur. Bu pozitif elektrik vücudu sinirsel anlamda dengeler ve hayata pozitif olarak bakmanızı sağlar.
 
* Normal su sebili cihazınızı arıtmalı sebil haline dönüştürür.
 
* Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar. Sebilden su kullandığınız zaman otomatik olarak devreye girer ve sebilinizin devamlı dolu bulunmasını sağlar.
 
* Bu aparat sayesinde sağlıksız damacanalardan ve damacana doldurma zahmetinden kurtulacaksınız. Damacana doldurmaya, indirip kaldırmaya gerek kalmadan normal su sebilinizi arıtmalı sebile dönüştürebilirsiniz.
 
* Su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif üstten damacanalı her sebile uyumludur. Her marka ve model su arıtma cihazlarında kullanılabilir. Kurulum için tüm parçalar paket içerisindedir.
 
Ürün Muhteviyatı:
 
5 Metre 1/4 inç kalınlığında hortum
1 Ad 1/4 inç giriş çıkışlı vana
1Ad. 1/4 inç giriş çıkışlı T hortum dağıtıcı
1 Ad. 1/4 inç girişli dirsek
1 Ad. Üst şamandıra grubu
1 Ad. Alt şamandıra grubu

Summary

  • Product Name:Sebil Üstü Toprak Damacana Sarnıç
  • By WaterGold
  • Price: 498,74 TL
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.00 kg
  • Description: 5 Litre Kapasiteli
Path: > > Sebil Üstü Toprak Damacana Sarnıç
Sektörel Firma Rehberi CEVRE SU